מדבקות בגלילים להעביר את המסר

מדבקות בגלילים להעביר את המסר

אין כמו מדבקות איכות להעביר מסר מסחרי, הן נושאות גם את המסר של הוספתם הפיזית על המוצר, וגם את האינפורמציה שאתם רוצים להדגיש, בין אם זה מבצע או לוגו בלבד, המדבקה מושכת את העין ומבליטה את ערך המוצר, לכן כדאי לעצב מדבקות מיוחדות, מדבקות שנושאות את המסר של העסק, ואף כדאי לשכור גרפיקאי שייעצב את הלוגו ויתאימו לגודל המדברה הדרוש לכם. לעיתים קרובות בתי הדפוס שמפיקים מדבקות בגלילים יכולים להציע לכם את שירותיו של הגרפיקאי שלהם בהתאמת המידע על גוף המדבקה הפיזי, כך שישמרו הפרופורציות ההרומוניות.  אך מדבקות בגלילים טובות לשימושים רבים נוספים מלבד פירסום העסק והבלטת המוצר, מדבקות למינציה או מדבקות ריקות מאפשרות עידכון מחירים וכיסוי מחיר קודם באופן זמין וזול מבלי ללכלך ולכסות שטח פנים נוסף של המוצר, ניתן להשתמש בהן עבור עידכונים תכופים של פרטים רבים בעסק, גם לשימוש פנימי ובוודאי לשימוש מכירתי.

מדבקות בגלילים, שפע של אפשרויות עיצוב

לאחר שהחלטתם על הצורך לשמו דרושות לכם המדבקות, כדאי לחשוב על האריכות שהן צריכות לתת, האם זה למוצר מתכלה או לפריט קיטלוג ואז המדבקה נועדה לשרת שנים ארוכות, לפי זה יש לבחור את סוג ההדפסה וסוג הדבק. האם אתם יבואנים והמוצרים שלכם מאוחסנים בהקפאה. לשם כך דרושות לכן מדבקות שדבקן עמיד בהקפאה וכו". כדאי להתאים את סוג החומר ליעוד הנדרש, לדוגמא, האם זו מדבקה זרחנית הנועדה לסמן משהו בשטח, בתנאי חוץ קשים? אם כך יש לבחור במדבקות ייעודיות לתנאי שטח וכו". לאחר שעניתם לעצמכם על הצורך לשמו דרושה המדבקה אתם פנויים לבחון את אפשרויות העיצוב הרבות העומדות בפניכם, מדבקות בגלילים מייצרים מנייר, מ PVC, עם ציפויים שונים, למכון התקנים או לשירות פרטי, ניתן לבחור מדבקות בגלילים שקופות, מדבקות למינציה לרישום עליהן בכתב יד, מדבקות למקלדת, ברווחים שונים, מדבקות בשלל גדלים לפי בחירתכם, מדבקות זהב, כסף, משולבות הטבעה, עם ציפוי לקה ועוד ועוד.

סגירת עסקה

בשלב זה כדאי לוודא מה העלות האידילית של גליל מדבקה, כדאי לעשות סקר במקביל לשיח עם העסק הספציפי, כדאי לבדוק מה התנאים להזמנה מינימלית,וכמה זמן ידרש להפקת מדבקות בגלילים לאחר נתינת הסכמתכם, כדאי להגיע ולהתרשם מאיכות ההקפדה על הפרטים במדבקות דומות ולברר את התאמת שיטת ההדפסה המוצעת לכם לצרכים שלכם.