מדבקות איכות – שימוש לטובה

מדבקות איכות – שימוש לטובה

משום מה, כל הדברים היפים באמת, הנעימים באמת, הטעימים (במשמעות של בעלי טעם) באמת – שמורים עבור ילדים בלבד. לא, איננו מדברים כאן על פעוטונים ובריכות שחייה לילדים מתחת לגיל שש – ספק רב אם ניתן לכנות את אלה "יופי", מה גם ש"יופי" כדוגמת זה שאפשר למצוא בבריכת שחייה לילדים, אפשר למצוא, למרבה הזעזוע והחרדה, גם בבריכה של מבוגרים (אכן כך, גם בבריכות של מבוגרים המשתתפים לא תמיד מחכים עד שייצאו מהבריכה). לא, אלה לא הדברים היפים באמת. הדברים היפים באמת הם בועות סבון, הם זיקוקים ליום הולדת, הם קונפטי… ולא רק דברים מהסוג הזה – גם הלונה פארק, למרבה הצער, וגם גני המשחקים הציבוריים, וכן הלאה וכן הלאה, דברים שאין שום סיבה שלא יגרמו הנאה גם למבוגרים.

מדבקות איכות

אכן, גם מדבקות איכות הן יופי – וגם היופי הזה, למרבה הצער, שמור לילדים. הרי מתי הוא העיתוי הסביר ביותר שתמצא בו מדבקה צבעונית ומשמחת ביומן שלך? רק בילדותך, ילדות שהייתה ונמוגה! שם שכחת גם את המדבקות, וגם את האיכות. הלא מה הוא היופי היותר איכותי – תמונה מרהיבה של בית עזוב ועץ בודד, או מדבקה צבעונית ואיכותית אחת קטנה, שהושארה לך על ידי אדם קטן, שביקש להביע רחשי חיבה וחברות? מדבקות איכות, כמוהן כבועות הסבון, כמוהן כגני שעשועים – הן התגלמות היופי, יופי שהוא בעיקר מנת חלקם של הילדים.

מעיין הנעורים הנצחי והמתגבר

אז אם אתם רוצים לחוות את היופי כמו פעם, כמו בילדותנו שהייתה יפה – כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות מקום ליופי הזה בחיים שלכם. לא חייבים ללכת ללונה פארק, לא. זה מומלץ, אבל אם אתם נבהלים בקלות, אין צורך להתחיל ממהלך כל כך דרסטי. די בכך שתתנו מקום לדברים כגון בועות סבון, זיקוקים, מדבקות איכות וכן הלאה בחיים שלכם. הקלישאה נכונה: ערכם הכספי של הדברים הללו הוא זעיר – והלא ערכם הכללי לא יסולא בפז. שמעתכם נכון – נעורים תמורת מדבקות איכות . עד כמה אתם רוצים ליהנות שוב מעולם ילדותי ותמים? ואולי קצת יותר?